Bardzo intensywne dwa dni, po których zmienia się diametralnie 
myślenie na temat finansów. Dzięki temu seminarium zdobyłem wiedzę, podaną w niezwykle oryginalny i pozytywny sposób, dzięki której decyzje finansowe, które będę podejmował, zawsze przyniosą mi zysk.

Mateusz Chłodnicki, Poznań, v-ce Prezes Złotych Myśli

 

Rok studiów podyplomowych z inwestycji kapitałowych nie dał mi takich informacji i narzędzi co to weekendowe szkolenie. 
Wspaniała możliwość szybkiej praktycznej nauki. 
Niesamowite uzupełnienie wiedzy, którą można od razu zastosować w codziennym życiu, a mi jako właścicielce firmy zajmującej się wystrojem wnętrz, doradztwem i obrotem nieruchomości wręcz niezbędna. Polecam!   

Agnieszka Włodarczyk, Warszawa TATEA.

 

Szanowni Trenerzy, Andrzeju i Franciszku - pragnę Wam serdecznie podziękować, za możliwość uczestnictwa w tak fantastycznym kursie, który radykalnie zmienił mój sposób myślenia. Po raz pierwszy byłem uczestnikiem kursu, z którego uczestnicy nie chcieli wcześniej wychodzić, choć to była sobota i niedziela. Bardzo podobało mi się Wasze podejście do nas - słuchaczy. 

Dziś zmieniam pracę, zakupiłem na kredyt mieszkanie w dobrym miejscu, w głowie pojawiło mi się wiele pomysłów, które mam zamiar i odwagę realizować. Wcześniej jak się pojawiały - to szybko zamierały w myśl zasady "szkoda czasu, to się na pewno nie uda". Dziś korzystając z wiedzy zdobytej na kursie podejmuję całkiem inne działania i decyzje. Upłynęło tylko trzy miesiące - a jak się wiele zmieniło. Szkoda, że temat rozwoju mojej edukacji finansowej pojawił się tak późno, ale "lepiej późno - niż wcale". Trzymam kciuki za Wasz nowy pomysł - NARODOWY PROGRAM EDUKACJI FINANSOWEJ. Zwłaszcza, że ma się ta edukacja finansowa rozpocząć od młodzieży - maturzystów i młodych małżeństw. Myślę, że oni nie będą mieli takich problemów, jak dzisiejsi 40-to i 50-ciolatkowie. 

Kazimierz Korpowski, Gorzów Wlkp.

 

Minęło 16 dni od szkolenia, zdążyłam kupić 1 mieszkanie i zarobić na wstępie na odsetkach ponad 50 000 zł - oczywiście za pieniądze Banku.  Drugie mam w planach. Za parę dni zobaczymy, pora abym teraz ja zarabiała na Banku, a nie jak do tej pory Bank na mnie. Ale wszystko to dzięki Andrzejowi i Franciszkowi, robią wspaniałą pracę dla niektórych . 

Powiem to co Romek: "No trudno, będę bogata" - tego życzę Wszystkim.

Alina Wójtowicz, Kielce

 

Jestem w głębokim szoku. Po tych kilku latach prowadzenia własnej, dochodowej firmy, byłem przekonany, że o finansach wiem bardzo dużo. Jednak już pierwszego dnia seminarium moja wiedza o kredytach została starta w pył i rozrzucona na 4 strony świata. 

W noc po pierwszym dniu szkolenia prawie nie spałem. Siedziałem nad notesem z kalkulatorem finansowym i uświadamiałem sobie, jak niewiele wiedzą ludzie, którzy nie wiedzą tego, czego ja się właśnie dowiedziałem. 

Drugiego dnia seminarium czułem się pewniej... dopóki gość specjalny, Monika - MAVERICK inwestowania w nieruchomości, nie uświadomiła mnie w przekonaniu, że niemalże wszystkie moje założenia dotyczące inwestowania w nieruchomości prowadzą po prostu do kłopotów.

Zaraz po zakończeniu szkolenia opłaciłem z góry seminarium dla mojego ojca i chwilę później go o tym powiadomiłem.

Tylko raz w moim życiu przytrafiła mi się tak diametralna zmiana w sposobie myślenia o biznesie. Dzięki tej pierwszej zbudowałem bardzo dochodowy biznes, dzięki zmianie, jaką dokonało na mnie to szkolenie mam zamiar zbudować... dynastię.

Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes, Sopot

 

Nawet jeśli boisz się, ze kwota jaką zapłacisz za kurs odchudzi znacznie Twój portfel, to jeśli weźmiesz sobie rady trenerów do serca, to w niedługim czasie będziesz się martwił co zrobić by Twój portfel stracił na wadze. 

Polecam to seminarium wszystkim tym, których znudziło już czekanie na cud i wygraną w totka i zaczynają myśleć bądź myślą poważnie o niezależności finansowej. Dowiesz się 

mnóstwa praktycznych rzeczy na temat kredytów i inwestowania w nieruchomości. Otworzysz oczy i zaczniesz jeszcze bardziej myśleć o budowaniu swojej kolumny aktywów. 

Profesjonalne szkolenie. Prowadzący są jak MAGICY, z ta jednak różnicą, ze nie prezentują kuglarskich sztuczek - ich "czary" są prawdziwe. 

                       Polecam 

Piotr Borucki, Poznań

 

Większość ludzi posiada mentalność "kupuj, trzymaj i módl się, aby cena poszła do góry". Prawdziwy inwestor robi pieniądze niezależnie od tego, czy rynek idzie do góry, czy idzie w dół. Przeciętny inwestor nie wie, jak to zrobić i dlatego większość to przeciętni inwestorzy. Jak nie być przeciętnym? Odpowiedź na to pytanie dostałam na seminarium. 

Szkoda tylko, że na takie seminarium nie trafiłam wcześniej - dzisiaj byłabym w zupełnie innym miejscu...

Monika Korpal, inwestor z 10-letnim doświadczeniem, Warszawa

 

To szkolenie traktuję jako szesnaście najcenniejszych godzin w moim życiu. Dlaczego? 
Dlatego, że po pierwszych zajęciach praktycznych byłem świadomy, że rzeczywistość należy a nawet trzeba nauczyć się widzieć z innej perspektywy. Następnie zrozumiałem jak dostrzegać ukryte wartości tam gdzie inni ich nie widzą, bo jest to zbyt oczywiste. Dalej było jeszcze ciekawiej…bo krok po kroku rozszerzał się horyzont pojmowania zjawisk, których 

znaczenia nie zawsze jesteśmy świadomi. Wiedza o mechanizmach finansowych i umiejętność praktycznego ich wykorzystania to tylko część treści jaką wyniosłem ze szkolenia.

Ważniejsze jest to jakie pytania zadajesz sobie po nim i jakie odpowiedzi uzyskujesz. Wspaniałe przeżycie! 

Bartłomiej Ługowski, Leszno

 

Swoją finansową edukację zacząłem około rok temu od książek Kiyosakiego i grania z przyjaciółmi w Cashflow 101. Przeszedłem prawdziwą metamorfozę, dzięki której spadły mi "klapki z oczu". Zapisując się na seminarium miałem nadzieję usystematyzować wiedzę na temat swoich finansów oraz nauczyć się korzystać z kalkulatora finansowego. Jednak 

szkolenie to przeszło moje oczekiwania - oczywiście pozytywnie! Andrzej i Franek okazali się niezwykle sympatycznymi i otwartymi nauczycielami o ogromnej wiedzy. Już po pierwszym dniu z kalkulatorem w ręku "zarobiłem" dla kolegi 500.000 zł.

Wiem, że teraz będzie mi dużo łatwiej podejmować finansowe decyzje, oszczędzając na kredytach i zarabiając na inwestycjach. Każdy powinien zacząć swoją drogę inwestora od tego szkolenia.

Piotr Hryniewicz, Poznań

 

Najważniejszą lekcją, jaką wyniosłem z seminarium jest to, żeby się ZAWSZE najpierw zastanowić, potem spojrzeć na problem z innej strony i KONIECZNIE POLICZYĆ korzyści i straty. Rozwiązania oczywiste na pierwszy rzut oka, okazują się wcale nie takie korzystne, a te, które z góry wykluczyliśmy, mogą się nagle stać najlepszymi.
W związku z tym polecam udział w seminarium każdemu, kto 

chciałby poszerzyć swoje horyzonty myślowe, a w szczególności tym, którzy są w trudnej sytuacji finansowej i nie wiedzą dlaczego tak się stało. 

Jak opuścić wyścig szczurów? To proste - weź udział w kursie e-ProfitSystem.

Ireneusz Kramarski, Nowy Dwór Mazowiecki

 

Nie lubię popisów trenerów... u nich spotkałem profesjonalizm.

Nie lubię lania wody... u nich były konkrety.

Zawsze oczekuję rzeczy, które przełożą się u mnie na konkretne pieniądze, czyli praktyczna wiedza, pomysły i narzędzia... też były.

Aha... i czekoladki dobre z wiśniami ;-) 

Jarosław Dudziński, Warszawa

 

Są dni, które zmieniają człowieka na całe życie. Nie jest się już potem nigdy takim jak przedtem. Dla mnie dwa dni spędzone na tym seminarium do takich należą. Profesjonalizm połączony z optymizmem, wiedza mająca związek z życiem, ludzie pragnący widzieć i wiedzieć więcej. I mnóstwo, mnóstwo bezcennych drogowskazów. Świetne doświadczenie, po którym nic nie pozostaje takim jak dawniej. WARTO!

Natalia Błaszczyszyn, Warszawa

 

Nauczyłem się nareszcie myśleć jak inwestor. Na tym seminarium poznałem kilka technik, dzięki którym dokładnie wiem: co mam robić i w jakiej kolejności, aby rozpocząć, przeprowadzić i bezpiecznie zakończyć inwestycje pełnym sukcesem. Polecam!

Mariusz Szuba, Świnoujście

  

Jeśli czytałeś którąkolwiek z książek Roberta Kiyosaki i nie wiesz JAK ZACZĄĆ BUDOWAĆ SWOJĄ OSOBISTĄ KOLUMNĘ AKTYWÓW koniecznie musisz wziąć udział w jednym z seminariów organizowanym przez dr Andrzeja Fesnak i Franciszka Staniszewskiego.
Dowiesz się jak
rozpocząć budowę osobistej kolumny aktywów w polskich warunkach, otrzymasz niezbędne narzędzia, 

trenerzy nauczą Ciebie jak zrobić z pieniądza instrument finansowy, który zacznie pracować dla Ciebie. Jednym zdaniem będziesz wiedział na ten temat więcej niż 95 osób ze 100, które spotykasz każdego dnia w swoim życiu. Ja miałem tę szansę i z niej skorzystałem. Gorąco Polecam!!!

Michał Kostyk, Przybrda

 

Dwa dni zdobywania cennej wiedzy - nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej, z użyciem tak profesjonalnego narzędzia jak komputer finansowy, wykorzystałam w praktyce, by z zyskiem spłacić kredyt przeznaczony na udział w tym seminarium. 
Poznałam wartościowych ludzi, od których wiele mogę się jeszcze nauczyć - trenerów oraz uczestników, z którymi nadal spotykam się na forum. 

Dzięki seminarium mam narzędzia do odniesienia trwałego sukcesu finansowego. To wymaga dyscypliny i profesjonalizmu, ale warto zainwestować w siebie. Wykorzystaj swoją szansę.

Ewa Kołodziejczyk, Ornontowice

 

Przyjechałem na seminarium mając w głowie pewien sprytny zamysł i interes do zrobienia w moim mieście. Dzięki szkoleniu, zreformowałem swój kredyt hipoteczny, zyskując uznanie banku, wykazałem się tamże wiedzą, której wcześniej zdecydowanie nie miałem. Poprosiłem o warunki na otrzymanie 0,5mln kredytu bez wkładu własnego i - o dziwo - chętnie ze mną rozmawiali.
p.p.s. Nauczyciele - byliście, O.K.

Kazimierz Leśniak

 

Wróciłem naładowany pozytywną energią i pierwsze co zrobiłem, to przeanalizowałem swoje finanse pod kątem restrukturyzacji mojego kredytu hipotecznego - ponoć każdy lekarz powinien zacząć od siebie - jak przeżyje to znaczy, że może leczyć innych. Przez dwa dni i dwie noce mocno zarwane pracowałem nad różnymi wariantami rozwiązań.

Potem z racji wykonywanego zawodu [...] zacząłem dzielić się tym entuzjazmem z moimi klientami, którzy zaczęli mi podsuwać sami różne ich problemy do rozwiązania, a ja mam wtedy okazję do zrobienia czegoś dobrego z korzyścią dla kogoś a tym samym i dla siebie również.

Tadeusz Pasek, Sędziszów

 

Seminarium "Jak sfinansować zakup nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem" było dla mnie potężną dawką wiedzy, która (choć na początku nie wszystko było jasne) teraz zaczyna się układać w całość. Było tam wiele praktycznych wiadomości, które mam nadzieję kiedyś (oby jak najszybciej) przyniosą efekt. Choć materiału było naprawdę dużo to widzę, że jeszcze więcej trzeba się teraz dowiedzieć.

Patrząc z perspektywy czasu seminarium wpłynęło na wiele dziedzin mojego życia. Na wiele spraw patrzę teraz z innej strony. Mówiąc krótko otworzyło mi oczy. Poza tym całość odbyła się w bardzo miłej atmosferze, poznałem ciekawych ludzi i ogólnie mówiąc cieszę się, że nie zmarnowałem tego czasu na czymś innym.

Krzysztof Pięcek, Skierniewice

 

O takim seminarium marzyłam od momentu przeczytania książek Roberta Kiyosaki. Podczas tych dwóch dni otrzymałam wiele cennej wiedzy. [...] Zrozumiałam, że inwestowanie w nieruchomości nie zrobi się samo! To była ciężka lekcja. Otwieranie oczu, które długo były zamknięte potrafi czasem zaboleć. Recepty i pomysły, które poznajemy, trzeba wypełnić własnym działaniem, zweryfikować je i dostosować do

konkretnego segmentu, przestrzeni geograficznej, czasu. I nikt nie zrobi tego za nas! Aby sukces nie okazał się przypadkowym zbiegiem okoliczności potrzebna jest dyscyplina. Po szkoleniu zupełnie inaczej spojrzałam na finanse. Operacje, których nawet nie chciałam poznawać uznając, za czasochłonne i nudne, okazały się zaskakująco czytelne i możliwe do wykorzystania. 
Wróciłam naładowana energią i optymizmem, które przydadzą się podczas niewątpliwie fascynującej wspinaczki na górę zwaną „nieruchomościami”. Nie ukrywam, że wszystko przede mną, ale dobrze mieć tak profesjonalnie przygotowaną bazę. 

Joanna Łukaszewicz-Bernady, Warszawa

 

Seminarium było przygotowane dobrze i profesjonalnie. A i tematyka poruszanych zagadnień była rozległa, mimo niewielkiej ilości czasu. Dla mnie ważne jest, że była to wiedza praktyczna, a najlepiej uczyć się poznawać właśnie praktycznie. Była też okazja do wymiany doświadczeń i poglądów - nie tylko na tematy związane z inwestowaniem w nieruchomości. Seminarium oprócz tego, że inspiruje do działania, zwłaszcza w sferze finansów własnych, to przede 

wszystkim praktycznie pokazuje jak się skutecznie do tego zabrać.

Dziękuję za seminarium!

Łukasz Janus, Czeladź 

 

Dobry kurs do rozwoju własnej inteligencji finansowej, tak dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych w finansach. Mnóstwo wiedzy, zwłaszcza praktycznej, podanej profesjonalnie i co najważniejsze zrozumiale.

Reasumując: dwa dni ciężkiej pracy i niezłej zabawy, przekładalnych bezpośrednio na własne finanse. Warto.

Grzegorz Rogula, Wrocław

 

Jadąc do Warszawy na szkolenie miałem właściwie jeden cel - chodziło mi o zmotywowanie się do działania, zapalenie jakiegoś światełka w tunelu. Oczywiście sam temat szkolenia miał duży wpływ na podjęcie mojej decyzji o udziale, niemniej jednak mnie głównie interesował wspomniany cel. Został on zrealizowany w 100% a złożyło się na to:

  • profesjonalne i całościowe podejście do tematu przez prowadzących,
  • doskonała organizacja szkolenia
  • odpowiednie zaplecze (catering)
  • ciekawe, motywujące i bez wątpienia innowacyjne przedstawienie zagadnień
  • przyjemna atmosfera.

Po szkoleniu zdałem sobie sprawę, że nie mam już żadnych wymówek, mówiąc innymi słowy zostałem przyparty do muru i w tej chwili jestem już skazany na.....sukces !
Dziękuję jeszcze raz prowadzącym i wszystkim uczestnikom za te dwa dni, które na pewno zmienią moje życie. Na pewno!

Maciej Musiałowicz, Poznań